Urząd Gminy Koszarawa


Urząd Gminy Koszarawa
NAZWA GMINY Koszarawa
RODZAJ gmina wiejska
LOKALIZACJA woj. śląskie , pow. żywiecki
KOD 34-332
MIEJSCOWOŚĆ Koszarawa, Koszarawa 17
KONTAKT
tel. (+48) 33 863-94-07

fax: 33 8639 373

e-mail: ugkoszarawa@rekord.net.pl
ugkoszarawa@gminakoszarawa.com
adres skrytki ePUAP: /vo2424cwdk/SkrytkaESP


Numer konta dochodów Urzędu Gminy:
38 8118 0002 0000 0114 2000 0410
Bank Spółdzielczy w Jeleśni

Numer konta podstawowego Gminy:
92 8118 0002 0000 0114 2000 0020
Bank Spółdzielczy w Jeleśni
Wójt Gminy
inż. Władysław Puda

tel. (33) 863-94-07 wew. 102
kom.: (48) 604-499-250
e-mail: wojt@gminakoszarawa.com


Przewodniczący

Rady Gminy


Mirosław Marek

tel. (33) 863-94-20
e-mail: radagminy@gminakoszarawa.com
Sekretarz Gminy
mgr Marcin Cebula

tel. (33) 863-94-07 wew. 112
kom.: (48) 608-511-632
e-mail: sekretarz@gminakoszarawa.com

Skarbnik Gminy

 




mgr Janina Tlałka tel. (33) 863-94-07 wew. 110
kom.: (48) 608-591-014
e-mail: skarbnik2@gminakoszarawa.com

 

 

Informatyk, gospodarka odpadami - wymiar

inż. Jakub Mentel

wew. 111

e-mail:

informatyk@gminakoszarawa.com

 

 

Sekretariat Wójta,

Biuro Rady

Wiesława Mentel

wew. 101

e-mail:

sekretariat@gminakoszarawa.com

biurorady@gminakoszarawa.com 

 

Zagospodarowanie przestrzenne, budownictwo,

gospodarka komunalna - sprawozdawczość

 

 

 

 

mgr Anna Janoszek

wew. 118

e-mail:

budownictwo@gminakoszarawa.com

koszarawa_kryzys@o2.pl

 

 

Zamówienia publiczne, inwestycje, zimowe utrzymanie dróg

 

mgr Magdalena Tomaszek

wew.118

e-mail:

inwestycje@gminakoszarawa.com

 

Urząd Stanu Cywilnego

Dowody Osobiste

PESEL

 

Małgorzata Czarnecka

wew. 106

e-mail:

usc@gminakoszarawa.com

 

 

Księgowość

 

Maria Kimla

wew. 108

e-mail:

ksiegowosc2@gminakoszarawa.com

Małgorzata Puda

e-mail:

ksiegowosc1@gminakoszarawa.com

 

 

Ochrona środowiska,  Podatki - wymiar

 

mgr Małgorzata Wawrzyniak - Kępka

wew. 106

e-mail:

podatki@gminakoszarawa.com

 

 

Działalność gospodarcza

 

Józef Maj

wew. 111

e-mail:

dzgospodarcza@gminakoszarawa.com

 

 

 

Kadry, Oświata, Płace

 

mgr Gabriela Gancarz

wew. 107

e-mail:

kadry@gminakoszarawa.com

place@gminakoszarawa.com

 

 

Kasa

Józefa Ciupka

wew. 105

e-mail:

kasa@gminakoszarawa.com

Modernizacja współfinansowana z EFS w ramach projektu POKL 2007-2013

pt. "Podbeskidzka Wyspa Jakości - profesjonalne zarządzanie JST",

nr projektu POKL.05.02.01.00-060/12

Informacja wytworzona przez:
Jakub Mentel
email: informatyk@gminakoszarawa.com tel.:33 863 94 07
, w dniu:  17‑10‑2012 12:07:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Jakub Mentel
email: informatyk@gminakoszarawa.com tel.:33 863 94 07
, w dniu:  17‑10‑2012 12:07:00
Data ostatniej aktualizacji:
01‑07‑2016 08:02:52
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie